Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 695 tot € 1.195 incl. BTW
De rode beuk (Fagus sylvatica ‘Atropunicea’) heeft een gesloten kroonstructuur, paarsrood blad en een gladde, grijze bast. Hij wordt in de volksmond ook wel ‘koningin van het bos’ genoemd. In mei bloeit de laagstam rode beuk onopvallend met kleine bloemkatjes. Het eironde blad loopt rood uit, verkleurt vervolgens naar donkerpaars en zal in de herfst violetgroen zijn. Trekt onder andere vogels aan.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | Ja (bruin verdord blad) |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 25-30cm, 30-35cm, 35-40cm |
| Huidige hoogte | 4-5m, 5-6m, 6-7m |
| Bladkleur | Rood |
| Bloemkleur | Rood |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 25-30cm, 30-35cm, 35-40cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Wind |