Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 795 tot € 2.995 incl. BTW
De wilg (Salix alba) is een inheemse boom van grote ecologische waarde. De knotwilg is als snoeivorm zeer bekend. Door de boom op bepaalde hoogte te snoeien, ontstaat de karakteristieke knotvorm. Hieruit groeien nieuwe takken. De geelbruine bast wordt later diep gegroefd. Het blad van de knotvorm wilg is groengrijs en wordt in de herfst lichtgeel. Bloeit in april-mei met gele bloemkatjes.
Gratis bezorging | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom, Volgroeide boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 100-125cm, 125-150cm, 80-90, 90-100 |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 7-8m, 8-9m, 9-10m, 10-12m, 12-14m |
| Bladkleur | Groen |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bloemkleur | Geel |
| Zonlicht | Volle zon |
| Volwassen hoogte | Tussen de 6 en 12 meter |
| Wind | Verdraagt harde (zee)wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 100-125cm, 125-150cm, 80-90, 90-100 |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |