Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 1.495 tot € 5.450 incl. BTW
De zomerlinde (Tilia platyphyllos), of grootbladige linde, is een statige boom voor in een grote tuin of open landschap. Deze lindeboom heeft een brede, volle kroon en een rechte stam. Het grote, hartvormige, frisgroene blad heeft een gele herfstkleur. In juni bloeit hij rijkelijk met geurende, crèmekleurige bloemen die bijen aantrekken. Draagt hierna onopvallende steenvruchten. De hoogstam zomerlinde zorgt voor schaduw en privacy.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 7-8m, 8-9m, 9-10m, 10-12m |
| Bladkleur | Groen |
| Bloesem | Zomer |
| Bloemkleur | Geel |
| Bodemvochtigheid | Nat |
| Wind | Verdraagt wind |
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Wind |