Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 695 tot € 795 incl. BTW
De zomerlinde (Tilia platyphyllos), of grootbladige linde, is zeer geschikt als vormboom. Deze blokvorm zomerlinde zorgt voor schaduw en privacy. Door jaarlijkse snoei zal de uiteindelijke hoogte zo’n vijf tot zes meter zijn. Het frisgroene, hartvormige blad heeft een gele herfstkleur. In juni-juli bloeit de boom met geurige, gele bloemetjes. Deze zomerlinde past onder andere goed bij een moderne of minimalistische tuin.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | nee |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 30-35cm, 35-40cm |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 5-6m, 6-7m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloemkleur | Geel |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 30-35cm, 35-40cm |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Wind |