Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 795 tot € 1.495 incl. BTW
De rode beuk of bruine beuk (Fagus sylvatica ‘Atropunicea’) is een statige beukensoort met diep paarsrood blad en een gladde, grijze bast. Hij wordt in de volksmond ook wel ‘koningin van het bos’ genoemd. Deze hoogstam rode beuk heeft een breed eironde kroonvorm en een gesloten kroonstructuur. In mei bloeit hij onopvallend met kleine, roodbruine bloemkatjes. Trekt onder andere vogels aan.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | Ja (bruin verdord blad) |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 25-30cm, 30-35cm, 35-40cm |
| Huidige hoogte | 4-5m, 5-6m, 6-7m |
| Bladkleur | Rood |
| Bloemkleur | Rood |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 25-30cm, 30-35cm, 35-40cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Wind |