Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 3.950 tot € 4.750 incl. BTW
De zwarte noot of zwarte walnotenboom (Juglans nigra) heeft een ovale kroon en een halfopen kroonstructuur. Het geveerde blad van de hoogstam zwarte walnotenboom loopt groen uit en heeft een intens gele herfstkleur. In mei bloeit de zwarte walnotenboom met groene bloemkatjes, waarna de walnoten verschijnen. De bolster is wat moeilijker te kraken dan de gewone walnoot; de noten zijn aromatisch en rijk aan olie.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 50-60cm, 60-70cm |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 8-9m, 9-10m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloemkleur | Groen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Volle zon |
| Wind | Verdraagt matige wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 50-60cm, 60-70cm |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Wind |