Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 995 tot € 1.995 incl. BTW
De Rode zuilbeuk (Fagus sylvatica ‘Dawyck Purple’) heeft een smalle, opgaande kroon en glanzend, paarsrood blad. In de zomer kleurt het donkerpaars tot bruinrood, waarna het in de herfst violetgroene tinten krijgt. Daarna verschijnen de kleine beukennootjes. De laagstam rode zuilbeuk zorgt door de vorm voor privacy en beschutting. Dankzij zijn formaat is deze boom ook ideaal voor kleinere tuinen of langs een oprit.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | Ja (bruin verdord blad) |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 25-30cm, 30-35cm, 35-40cm |
| Herfstkleuren blad | Groentinten |
| Huidige hoogte | 4-5m, 5-6m, 6-7m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Rood |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bloemkleur | Rood |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 25-30cm, 30-35cm, 35-40cm |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht |