Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 1.495 tot € 8.950 incl. BTW
De Gewone walnoot (Juglans regia) heeft een ronde kroonvorm en een halfopen kroonstructuur. Dit zorgt voor mooi gefilterd licht. De hoogstam walnoot bloeit in april-mei met geelgroene, hangende katjes. Tegelijkertijd loopt het grote blad bronskleurig uit en verkleurt groen in de zomer. Vanaf een jaar of vijftien begint te boom walnoten te dragen, de bekende eetbare vrucht die is omsloten met een tweedelige schaal.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 35-40cm, 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Huidige hoogte | 6-7m, 7-8m, 8-9m, 9-10m, 10-12m |
| Bladkleur | Groen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Volle zon |
| Wind | Verdraagt wind |
Een grote boom van Brienissen, een veilige keus;
Specialist in grote bomen uit eigen kwekerij!
Gratis bezorging door eigen bezorgdienst!
Aanplant en verzorg advies op maat!
I.c.m. aanplantpakket, groei garantie!
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 35-40cm, 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Wind |