Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 1.695 tot € 8.950 incl. BTW
De zilverlinde ‘Brabant’ (Tilia tomentosa ‘Brabant’) heeft een brede eironde kroon met een gesloten structuur. De gladde, grijze bast wordt later ruwer. Het blad loopt donkergroen uit en is aan de onderkant opvallend witviltig gekleurd. Vooral als het waait, geeft dit een mooi effect. In juli-augustus bloeit de hoogstam zilverlinde ‘Brabant’ met geurende, geelgroene bloesem waar onder andere bijen op af komen. Draagt onopvallende nootvruchten.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90, 90-100 |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 7-8m, 8-9m, 9-10m, 10-12m, 12-14m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloesem | Zomer |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Volwassen hoogte | Groter dan 12 meter |
| Wind | Verdraagt harde (zee)wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90, 90-100 |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloesem | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |