Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 1.695 tot € 1.995 incl. BTW
De sierpeer ‘Chanticleer’ (Pyrus calleryana ‘Chanticleer’) heeft een piramidale kroonvorm en een gesloten kroonstructuur. De grijsbruine bast is eerst glad, later ruw. In april-mei bloeit de hoogstam sierpeer ‘Chanticleer’ met prachtige, witte bloemen. Het glanzende, eironde blad loopt groen uit en heeft een spectaculaire herfstverkleuring in roodviolet. De boom draagt zelden tot nooit vrucht.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm |
| Huidige hoogte | 7-8m, 8-9m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bloemkleur | Wit |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Volle zon |
| Volwassen hoogte | Tussen de 6 en 12 meter |
| Wind | Verdraagt harde (zee)wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |