Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 1.995 tot € 2.750 incl. BTW
De sierpeer ‘Beech hill’ (Pyrus communis ‘Beech Hill’) heeft een piramidale kroonvorm en een gesloten kroonstructuur. Deze sierpeer heeft een diep gegroefde, grijszwarte bast. In april bloeit de hoogstam sierpeer ‘Beech hill’ met witte bloemtuilen. Hierna loopt het eironde, leerachtige blad groen uit. In de herfst kleurt het blad warm geeloranje tot oranjerood. De vrij kleine, geelbruine peervruchten zijn eetbaar, maar niet erg smaakvol.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm |
| Huidige hoogte | 7-8m, 8-9m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bloemkleur | Wit |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Volwassen hoogte | Groter dan 12 meter |
| Wind | Verdraagt harde (zee)wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 40-45cm, 50-60cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |