Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
€ 795 incl. BTW
De Zwarte berk (Betula nigra) is een bijzondere, sterke berkensoort met sierlijk hangende takken. In tegenstelling tot andere berken heeft hij geen witte bast: de schors verkleurt van geelbruin naar bruinrood tot zwart. De boom heeft een brede, vaasvormige, halfopen kroon met glanzend diepgroen blad, dat in de herfst goudgeel kleurt. In maart-april bloeit de hoogstam zwarte berk met lichtgele, hangende katjes.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | nee |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit) |
| Stamomtrek | 30-35cm |
| Huidige hoogte | 5-6m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bloemkleur | Geel |
| Bodemvochtigheid | Nat |
| Zonlicht | Volle zon |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen Bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 30-35cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Wind |