Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 695 tot € 5.950 incl. BTW
De Prieelberk (Betula pendula ‘Youngii’) is een sierlijke boom met opvallend afhangende takken, een halfopen kroon en een grillige groei. De witte bast bladdert af en wordt later gegroefd. In april bloeit de hoogstam prieelberk met geelgroene katjes en trekt dan insecten aan. Het eironde blad loopt frisgroen uit en verkleurt in de herfst opvallend geel.
Gratis bezorging | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | nee |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 20-25cm, 25-30cm, 80-90, 90-100 |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 4-5m, 5-6m, 7-8m |
| Bladkleur | Groen |
| Bloesem | Geen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Volle zon |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 20-25cm, 25-30cm, 80-90, 90-100 |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloesem | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht |