Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 395 tot € 445 incl. BTW
De zuilhaagbeuk ‘Frans Fontaine’ (Carpinus betulus ‘Frans Fontaine’) is een elegante, smal groeiende boom. Het heldergroene, eironde blad krijgt in de herfst een prachtige goudgele tint. Bloeit in april-mei met hangende katjes. De hoogstam zuilhaagbeuk ‘Frans Fontaine’ is ideaal voor kleinere tuinen, om privacy te creëren of om een oprijlaan te verfraaien.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | nee |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 16-18cm, 20-25cm |
| Huidige hoogte | 3,5-4m |
| Bladkleur | Groen |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bloemkleur | Groen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Volwassen hoogte | Tussen de 6 en 12 meter |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 16-18cm, 20-25cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |