Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
€ 995 incl. BTW
De sierappel ‘Professor Sprenger’ (Malus ‘Prof. Sprenger’) is een kleine boom met een breed piramidale kroon. In april-mei bloeit de hoogstam sierappel ‘Prof. Sprenger’ uitbundig met witte bloemen, die bezocht worden door bijen. In de herfst verschijnen de oranje-gele tot oranjerode sierappeltjes aan de boom, die lang blijven hangen. Deze kun je verwerken in gelei of jam. Het groene blad kleurt warmgeel in de herfst.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | nee |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 35-40cm |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 6-7m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bloemkleur | Wit-roze |
| Bodemvochtigheid | Nat |
| Zonlicht | Volle zon |
| Volwassen hoogte | Tussen de 6 en 12 meter |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 35-40cm |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |