Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
€ 6.950 incl. BTW
De Oostenrijkse eik (Quercus x turneri ‘Pseudoturneri’) is een bijzondere, half-bladhoudende eikenboom met een ronde kroonvorm en een gesloten kroonstructuur. In mei bloeit hij met grijswitte katjes, die mooi contrasteren met het glanzende, donkergroene blad. In de herfst kleurt het blad geelbruin en kan, afhankelijk van het weer, tot aan het voorjaar blijven hangen. De vruchten zijn onopvallende bruine eikeltjes.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | Ja (bruin verdord blad) |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 70-80cm |
| Huidige hoogte | 10-12m |
| Bladkleur | Groen |
| Bloemkleur | Groen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Volwassen hoogte | Groter dan 12 meter |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 70-80cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Volwassen hoogte |