Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 995 tot € 1.195 incl. BTW
De zuileik (Quercus x bimundorum ‘Crimson Spire’) heeft zowel een bijzondere naam als een bijzonder uiterlijk. De compacte, rechtopgaande groei maakt van de laagstam zuileik een elegante boom. Het donkergroene blad kleurt in de herfst rood tot purperrood. In mei bloeit deze eikenboom met geelgroene katjes, waarna de eikeltjes gevormd worden. Ideale sierboom voor naast een oprit of voor in de kleinere tuin.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | Ja (bruin verdord blad) |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 30-35cm, 35-40cm |
| Huidige hoogte | 5-6m, 6-7m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Volwassen hoogte | Groter dan 12 meter |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 30-35cm, 35-40cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |