Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
€ 795 incl. BTW
De Honingboom – Sophora japonica is een middelgrote boom met een paar opvallende kenmerken. Een van de kenmerken is de uitbundige, vrij late bloei periode van de boom in juli-augustus. Het duurt ongeveer 15 jaar voordat de boom bloeit, op een warme standplaats kan dit eerder zijn. Doordat de crème-witte bloemen veel nectar bevatten, is het een druk bezochte boom door honingbijen. Halfstam solitaire vorm zorgt voor een lage, brede vertakking met een natuurlijke uitstraling.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Bladhoudend | nee |
|---|---|
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 30-35cm |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 5-6m |
| Bladkleur voorjaar/zomer | Groen |
| Bloesem | Zomer |
| Bloemkleur | Wit |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Volwassen hoogte | Groter dan 12 meter |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Bladhoudend | |
|---|---|
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 30-35cm |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur voorjaar/zomer | |
| Bloesem | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte |