Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Prijsklasse: € 3.450 tot € 3.750 incl. BTW
De knotplataan (Platanus × hispanica) is een bolvormige plataan met rechte stam, die de knotvorm ontwikkelt door regelmatig de takken te verwijderen. De knotvorm plataan is perfect voor het creëren van schaduw. De gladde grijsgroene bast valt op door de afbladderende plaatjes. Het grote blad verkleurt geelbruin in de herfst. De boom bloeit onopvallend in mei met geelgroene bloemhoofdjes; draagt hierna bruine doosvruchten.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 60-70cm, 70-80cm |
| Huidige hoogte | 9-10m, 10-12m |
| Bladkleur | Groen |
| Bloesem | Geen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Volwassen hoogte | Tussen de 6 en 12 meter |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 60-70cm, 70-80cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloesem | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |