Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
€ 1.795 incl. BTW
De rode kerspruim (Prunus cerasifera ‘Nigra’) is een sierlijke boom met een gesloten kroonstructuur. Hij bloeit in maart/april, vlak voor het uitlopen van het blad, met roze bloemen. Trekt dan ook bijen aan. Het blad van de hoogstam rode kerspruim ‘Nigra’ loopt vervolgens roodpaars uit en blijft in de herfst roodpaars. De pruimvruchten verschijnen zelden aan de boom.
Gratis bezorging vanaf €500,- | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 40-45cm |
| Huidige hoogte | 7-8m |
| Bladkleur | Rood |
| Bloemkleur | Roze |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Volle zon |
| Volwassen hoogte | Tussen de 6 en 12 meter |
| Wind | Verdraagt matige wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 40-45cm |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloemkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |