Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Plant uw appelboom in goed doorlatende grond op een zonnige locatie. Zorg voor voldoende ruimte tussen andere planten. Regelmatig water geven is essentieel voor een goede groei.
De oogsttijd varieert per soort, maar meestal zijn appels rijp van september tot oktober. Controleer de kleur en stevigheid van de vruchten. Pluk ze voorzichtig om beschadiging te voorkomen.
Zorg voor regelmatige snoei om de boom gezond te houden. Geef voldoende water, vooral tijdens droge periodes. Bemest jaarlijks voor optimale groei.
Wij bieden een breed scala aan appelboomvariëteiten, waaronder Delcorf, Elstar en Goudreinet. Elke soort heeft unieke smaken en eigenschappen. Bekijk ons assortiment voor meer informatie.
Wij bieden gratis verzending voor bestellingen boven de €50. Uw appelboom wordt veilig verpakt en snel verzonden. U ontvangt een trackingnummer om uw zending te volgen.
Prijsklasse: € 1.495 tot € 8.950 incl. BTW
De Gewone walnoot (Juglans regia) heeft een ronde kroonvorm en een halfopen kroonstructuur. Dit zorgt voor mooi gefilterd licht. De hoogstam walnoot bloeit in april-mei met geelgroene, hangende katjes. Tegelijkertijd loopt het grote blad bronskleurig uit en verkleurt groen in de zomer. Vanaf een jaar of vijftien begint te boom walnoten te dragen, de bekende eetbare vrucht die is omsloten met een tweedelige schaal.
Gratis bezorging | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
Heb je een boom uitgekozen en besteld? We proberen bestellingen binnen 7 werkdagen te bezorgen. Nadat je bestelling geplaatst is, nemen wij contact met je op om een bezorgmoment af te spreken.
Wij komen de bomen graag in jouw tuin aanplanten. Dit is vakwerk, want iedere situatie is anders. Wil je een offerte aanvragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!
Wil je jouw boom door ons laten aanplanten? Dan bieden wij een groeigarantie van één groeiseizoen.
* Op locatie, plan je afspraak in via ons reserveringssysteem
* Advies op afstand, op onze pagina -advies- kunnen wij je verder helpen
* Direct een vraag? Bel 0488-443695
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 35-40cm, 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Huidige hoogte | 6-7m, 7-8m, 8-9m, 9-10m, 10-12m |
| Bladkleur | Groen |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Volle zon |
| Wind | Verdraagt wind |
Een grote boom van Brienissen, een veilige keus;
Specialist in grote bomen uit eigen kwekerij!
Gratis bezorging door eigen bezorgdienst!
Aanplant en verzorg advies op maat!
I.c.m. aanplantpakket, groei garantie!
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | Jaarrond (container of zomerkluit), Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 35-40cm, 40-45cm, 50-60cm, 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Wind |