Tielsestraat 92-A
4043JT Opheusden
Nederland
0488-443 695
info@brienissen.nl
Hier vindt u antwoorden op de meest gestelde vragen over appelbomen.
Plant uw appelboom in goed doorlatende grond op een zonnige locatie. Zorg voor voldoende ruimte tussen andere planten. Regelmatig water geven is essentieel voor een goede groei.
De oogsttijd varieert per soort, maar meestal zijn appels rijp van september tot oktober. Controleer de kleur en stevigheid van de vruchten. Pluk ze voorzichtig om beschadiging te voorkomen.
Zorg voor regelmatige snoei om de boom gezond te houden. Geef voldoende water, vooral tijdens droge periodes. Bemest jaarlijks voor optimale groei.
Wij bieden een breed scala aan appelboomvariëteiten, waaronder Delcorf, Elstar en Goudreinet. Elke soort heeft unieke smaken en eigenschappen. Bekijk ons assortiment voor meer informatie.
Wij bieden gratis verzending voor bestellingen boven de €50. Uw appelboom wordt veilig verpakt en snel verzonden. U ontvangt een trackingnummer om uw zending te volgen.
Prijsklasse: € 2.995 tot € 4.450 incl. BTW
De Veldesdoorn ‘Lienco’ (Acer campestre ‘Lienco’) is een sierlijke, zuilvormige boom met een dichte kroon. Hij heeft een grijsbruine, licht gegroefde bast. In april-mei bloeit hij onopvallend met geelgroene bloemetjes. Het gegolfde blad loopt bronskleurig uit, kleurt groen in de zomer en krijgt in de herfst een prachtige goudgele tot geeloranje kleur. De laagstam veldesdoorn ‘Lienco’ is vaak ook geschikt voor kleinere tuinen.
Gratis bezorging | 1 jaar plantgarantie | 30+ jaar ervaring
Heb je een boom uitgekozen en besteld? We proberen bestellingen binnen 7 werkdagen te bezorgen. Nadat je bestelling geplaatst is, nemen wij contact met je op om een bezorgmoment af te spreken.
Wij komen de bomen graag in jouw tuin aanplanten. Dit is vakwerk, want iedere situatie is anders. Wil je een offerte aanvragen? Neem dan contact met ons op. We helpen je graag!
Wil je jouw boom door ons laten aanplanten? Dan bieden wij een groeigarantie van één groeiseizoen.
* Op locatie, plan je afspraak in via ons reserveringssysteem
* Advies op afstand, op onze pagina -advies- kunnen wij je verder helpen
* Direct een vraag? Bel 0488-443695
| Leeftijd Fase | Volwassen boom |
|---|---|
| Bladhoudend | nee |
| Leverbaar in periode | Oktober t/m maart (volle grond) |
| Stamomtrek | 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Herfstkleuren blad | Geeltinten |
| Huidige hoogte | 9-10m, 10-12m |
| Bladkleur | Groen |
| Bloesem | Voorjaar |
| Bodemvochtigheid | Vochtig |
| Zonlicht | Half zon/schaduw |
| Volwassen hoogte | Groter dan 12 meter |
| Wind | Verdraagt wind |
Wij bezorgen GRATIS door heel Nederland & België!
Voor ORIËNTATIE bent u uiteraard van harte welkom. We hebben een grote eigen bomentuin met talloze grote bomen.
ADVIES geven wij graag, ook bij u op locatie!
Voor PLANTWERK bent u bij ons ook aan het juiste adres, omdat dit maatwerk is maken we graag een offerte op basis van informatie over de plantlocatie.
Wij geven hergroei GARANTIE als we zelf aanplanten.
Wilt u meer weten over deze boom? Neem dan CONTACT op via info@brienissen.nl of telefonisch 0488-443695. Ook staan wij u per live chat graag te woord. Als we niet reageren op de chat, laat dan uw gegevens achter zodat we u terug kunnen bellen of mailen.
| Leeftijd Fase | |
|---|---|
| Bladhoudend | |
| Leverbaar in periode | |
| Stamomtrek | 60-70cm, 70-80cm, 80-90 |
| Herfstkleuren blad | |
| Huidige hoogte | |
| Bladkleur | |
| Bloesem | |
| Bodemvochtigheid | |
| Zonlicht | |
| Volwassen hoogte | |
| Wind |